2021/2022 1. halvdel 01.08.2021  -  01.01.2022
Vejledning

MiniHåndbold Forældre (TT)

Passivt medlemskab for forældre til minihåndbold

OBS! Tilmeld forældre her, ikke børn, udelukkende forældretilmelding på én af forældrene til en minihåndboldspiller.

Tilmeld/Læs mere - (1)

MiniHåndbold U1-U2 (MINI1)
Minihåndbold 1-2 år 

Lørdag:
Helsingørhallen
Kl. 9.00-9.45

Tilmeld/Læs mere - (1)

MiniHåndbold U3-U4 (MINI2)
Minihåndbold 3-4 år

Lørdag:
Helsingørhallen
Kl. 10.00-11.00
Tilmeld/Læs mere - (1)

MiniHåndbold U5-U6 (MINI3)
Minihåndbold 5-6 år

Fredag:
Helsingørhallen
Kl. 16.00-17.00 
Ulrich Koch Borrits
Mathias Sommer

Lørdag:
Helsingørhallen
Kl. 9.00-10.00
Ulrich Koch Borrits

Tilmeld/Læs mere - (1)

U7-U8 Mix (U7/U8)

Minihåndbold 7-8 år

Fredag:
Helsingørhallen
Kl. 16.00-17.00
Ulrich Koch Borrits
Victoria Finne-Larsson

Lørdag:
Helsingørhallen
Kl. 9.00-10.00
Joachim Lilja
Theodor Andersen

Tilmeld/Læs mere - (1)

U11 Pige (U11P)

U11 Pige

Mandag:
Helsingørhallen
Kl. 17.00-18.15
Sophie Kristoffersen
Marcus Jacobsen

Onsdag:
Helsingørhallen
Kl. 16.30-17.45 
Sophie Kristoffersen
Marcus Jacobsen

Tilmeld/Læs mere - (1)

U11 Drenge (U11 D)

U11 Drenge

Mandag:
Helsingørhallen
Kl. 17.00-18.15
Caroline Kjær
Mathias Sommer

Onsdag:
Helsingørhallen
Kl. 16.30-17.45
Caroline Kjær
Mathias Sommer

Tilmeld/Læs mere - (1)

U13 Pige (U13 P)

U13 Piger

Mandag:
Helsingørhallen
Kl. 17.15-19.15
Rebecca Brooks
Mads Glæsner

Tirsdag:
Helsingørhallen
Kl. 16.30-18.45
Rebecca Brooks
Mads Glæsner

Torsdag:
Helsingørhallen
Kl. 16.30-18.45
Rebecca Brooks
Mads Glæsner 

Tilmeld/Læs mere - (1)

U13 Drenge (U13 D)

U13 Drenge

Der er indlagt fysisk træning i træningstiderne.  

Mandag:
Langebjerghallen, Humlebæk (Samtræning med Øresund Håndbold) 
Kl. 17.00-18.30
Ulrich Koch Borrits

Tirsdag:
Helsingørhallen 
Kl. 17.00-19.00
Amalie Kristoffersen

Torsdag:
Helsingørhallen
Kl. 17.00-19.00
Amalie Kristoffersen 

Tilmeld/Læs mere - (1)

U15 Pige (U15 P)

U15 piger

Mandag:
Helsingørhallen
Kl. 17.30-20.00
Jan Hansen, Carsten Rasmussen
Anna Hartmann Rasmussen, Emilie Lind Boye

Onsdag:
Helsingørhallen
Kl. 17.00-19.15
Jan Hansen, Carsten Rasmussen
Anna Hartmann Rasmussen, Emilie Lind Boye

Fredag:
Helsingørhallen
Kl. 17.15-19.30 
Jan Hansen, Carsten Rasmussen
Anna Hartmann Rasmussen, Emilie Lind Boye

Tilmeld/Læs mere - (1)

U15 Drenge (U15 D)

U15 drenge

Tirsdag:
Snekkerstenhallen
Kl. 18.00-20.00
Jacob Hallin
Benjamin Kjær

Onsdag:
Helsingørhallen
Kl. 18.15-20.00 *Der er samtræning med Borsholm Håndbold
Jacob Hallin
Ivan Kojic
Morten Petersen

Fredag:
Helsingørhallen
Kl. 17.30-19.30
Jacob Hallin
Benjamin Kjær
Ivan Kojic 

Tilmeld/Læs mere - (1)

U17 Pige (U17 P)
U17 pige (HH - ØRESUND)

Mandag:
Helsingørhallen
Kl. 17.15-19.45*
Carlos Bruselius

Onsdag:
Helsingørhallen
Kl. 18.00-20.45*
Carlos Bruselius

Torsdag:
Langebjerghallen, Humlebæk 
Kl.
Carlos Bruselius 

*Der er indlagt fysisk træning i ovenstående tider. 

Tilmeld/Læs mere - (1)

U17 Drenge (U17 D)
Tilmeld/Læs mere - (1)

U19 Drenge (U19 D)

U19 drenge (HH-HUK-ØRESUND)

Mandag:
Helsingørhallen
Kl. 19.00-21.15
Niklas Nordahl

Tirsdag:
NKK Hallen
Kl. 17.45-19.30
Niklas Nordahl

Torsdag:
Egedalshallen
Kl. 17.30-19.45
Niklas Nordahl 

Tilmeld/Læs mere - (1)

U19 Pige (U19 P)

U19 pige (HH-HUK-ØRESUND)

Mandag:
Helsingørhallen
Kl. 19.00-21.30
Brian Stokholm

Tirsdag:
Egedalshallen
Kl. 17.45-19.00
Brian Stokholm

Torsdag:
Langebjerghallen, Humlebæk
Kl. 18.00-20.30 
Brian Stokholm

Tilmeld/Læs mere - (1)

Herre Senior (HS)

Herre Senior

Tirsdag:
Helsingørhallen
Kl. 19.30-22.00
Benjamin Kjær

Torsdag:
Helsingørhallen
Kl. 19.00-20.30
Benjamin Kjær 

Tilmeld/Læs mere - (1)

Dame Senior (DS)

Dame Senior

Tirsdag:
Helsingørhallen
Kl. 18.00-20.30
Janni Blach
Christina Westergaard

Torsdag:
Helsingørhallen
Kl. 19.30-22.00
Janni Blach
Christina Westergaard 

Tilmeld/Læs mere - (1)

Handicap Håndbold (HHån)

Special Olympics

Torsdag:
Helsingørhallen
Kl. 15.30-16.30
Nickie Lindgaard 

Tilmeld/Læs mere - (1)

Herresenior 3 (HS3)

Herre Senior3

Tirsdag:
Helsingørhallen
Kl. 19.30-22.00
Kenneth Lilja
Frederik Steenfeldt

Torsdag:
Helsingørhallen
Kl. 19.00-20.30
Kenneth Lilja
Frederik Steenfeldt

Tilmeld/Læs mere - (1)

Speciel Kids (SK)

Special Kids

Lørdag:
Helsingørhallen
Kl. 10.00-11.00
Louise Rolsted Ahlmann Iversen
Camilla Poulsen
Andreas Due Holm
Caroline Kvan Christensen
Kristian Ilsøe Mikkelsen
Ann-Sofie Poulsen
 

Tilmeld/Læs mere - (1)

Passivt medlemskab (PM)

Passivt medlemsskab

Støtte medlemsskab
Medlemskab for efterskoleelever, der ønsker at deltage på stæver o.lign. 

 

Tilmeld/Læs mere - (1)

Five-A-Side (5-A-S)


Tilmeld/Læs mere - (1)

Nyheder

Sponsorer